Przetestuj naszą aplikację za darmo, a następnie zapewnij sobie dostęp korzystając z 1 miesięcznej, 3 miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Każda subskrypcja zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów aplikacji. Płacisz raz za określony czas. 

 • Koszt 1 miesięcznej subskrypcji – 8.99 Euro
 • Koszt 3 miesięcznej subskrypcji – 13.99 Euro
 • Koszt 12 miesięcznej subskrypcji – 26.99 Euro

Subskrypcja automatycznie się odnawia na 24 godziny przed końcem poprzedniej subskrypcji. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Jeśli będziesz chciał zrezygnować z treningów, anulowanie jest możliwe w dowolnym momencie z poziomu Twojego konta AppStore.

Zarządzanie subskrypcją w Google Play

Aby zarządzać swoją subskrypcją aplikacji w Google Play, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Google Play Store: Na swoim urządzeniu z Androidem uruchom aplikację Google Play Store.
 2. Dostęp do informacji o koncie: Kliknij na swoją ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu. Spowoduje to otwarcie menu z różnymi opcjami.
 3. Przejdź do Płatności i subskrypcji: Kliknij na „Płatności i subskrypcje” w menu, a następnie wybierz „Subskrypcje”. Zobaczysz listę wszystkich swoich obecnych i przeszłych subskrypcji powiązanych z Twoim kontem w Google Play.
 4. Zarządzaj subskrypcją: Znajdź subskrypcję, którą chcesz zarządzać. Kliknij na nią, aby zobaczyć więcej szczegółów.
 5. Dokonaj zmian:
  • Anuluj subskrypcję: Możesz anulować subskrypcję, jeśli nie chcesz jej kontynuować. Po anulowaniu nadal będziesz miał dostęp do subskrypcji do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.
  • Zaktualizuj metodę płatności: Jeśli musisz zmienić sposób płatności, możesz tutaj wybrać inną metodę płatności.
  • Ponownie zasubskrybuj: Jeśli anulowałeś subskrypcję i chcesz ją wznowić, możesz to zrobić w tej sekcji, jeśli opcja jest dostępna.
 6. Przejrzyj zmiany: Upewnij się, że wszystkie szczegóły i zmiany są poprawne przed finalizacją swoich preferencji.

Po wykonaniu tych kroków ustawienia Twojej subskrypcji zostaną zaktualizowane zgodnie z Twoimi wyborami. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz potrzebować skontaktować się z pomocą techniczną Google Play w celu uzyskania dalszej pomocy.